Logo

Dynacord fx20

Број на оглас: 3183656 | Објавен на: 23.05.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач