Logo

Opel astra

Број на оглас: 3183837 | Објавен на: 15.08.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.050 €
2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel astra 2.0..101k 74kw so klima vo mnogu dobra sostojba kolata moze da se proveri bilo kaj sakate registrirana do 20.09.2019 kaj mene kolata e 4 god...dobri gumi ve molam samo na ovojj broj 070 695 650 , 070 695 650 c

  Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

  Beki

Потврден огласувач