Logo

ГЕЛ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ЛУЗНИ - OTSTRANUVANJE LUZNI OD OPERACII

Број на оглас: 3184195 | Објавен на: 27.03.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


✔ ПРИРОДЕН и БЕЗБЕДЕН ГЕЛ: Гелот за отстранување на лузни е составен од растителни материи: Centella Asiatica, Glycerin, Хепарин, Женшен, Бел чај, Rhodiola...
100% безбеден ефект, нема промена на бојата на кожата.

✔ Користи напредна технологија за отстранување на лузни и оштетувања од акни. Лесно проникнува во кожата, го омекнува ткивото на лузните, генерира природна обнова и лекување на кожата

✔ Ефикасно помага да се отстранат: траги од изгореници, исеченици, лузни од акни, лузни од операции и породувања со „царски рез“.

✔ Гелот за лузни делува противвоспалително, елиминира бактерии на кожата и ја прави кожата мазна, мека, убава.

✔ Совршен за сите, вклучувајќи чувствителна, мрсна и тенка кожа. За деца и возрасни.

ГЕЛ ЗА ЛУЗНИ - 400 ДЕНАРИ.
ГЕЛ СО 92% АЛОЕ ВЕРА - 250 ДЕНАРИ (ЗА БРЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА НА КОЖАТА)

ДОСТАВА по КАРГО ЕКСПРЕС. До база 80 денари, до дома 110 денари.

 Валандово

Прати Е-Маил

 majster

Потврден огласувач