Logo

DUAL 1214 so IDLER prenos

Број на оглас: 3184331 | Објавен на: 23.05.2020, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вид на оглас: Се продава


odlicno zacuvan vintage gramofon, se funkcionira, bez grebnatini, glanc poklopec, so glava koja nema igla.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 miroslav mavroski

Потврден огласувач