Logo

Izdavam deloven prostor

Број на оглас: 3184695 | Објавен на: 24.03.2020, 22:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Izdavam deloven prostor vo Probistip vo blizina na centarot. Kvadratura 200+200m2

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач