Logo

PVC Stalazi

Број на оглас: 3185407 | Објавен на: 24.01.2020, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat PVC stalazi kako novi 50 parcinja
Cena 70 den parce
075375519

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач