Logo

Се продава фамилијарна куќа во Марино

Број на оглас: 3185604 | Објавен на: 20.11.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ул. 508 бр. 14 Марино Илинден

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava familijarna kukja vo Marino, Ilinden. Kukjata e na 2 sprata i potkrovje od koi 2 se celosno opremeni. Kukjata ima sopstveno parno so kotel na peleti. Ima instalirano soncev kolektor za topla voda.
Ima dvorno mesto podeleno na 2 dela, parking prostor i golema gradina. Kukata e vo odlicna sostojba, kvalitetna gradba i e odlicna za miren i semeen zivot

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Elena (претпријатие)