Logo

VAKUM PUMPA OPEL Vectra B-Opel Astra G- Opel Zafira

Број на оглас: 3186248 | Објавен на: 03.08.2019, 23:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


1500 denari

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Jusuf

Потврден огласувач