Logo

Celicni Bandazi 4x98-13ki za Fiat i Lancia so gumi 155/80/13

Број на оглас: 3186427 | Објавен на: 27.06.2019, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se orginal za Fiat i Lancia 13ki.
- Dimenzija na gumi 155/80/13 dve Kleber zimski, dve Tigar zimski. (gumite se kako novi se gleda po slikite).

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Bandazi

Потврден огласувач