Logo

ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУЌА нас.Добрашане

Број на оглас: 3187359 | Објавен на: 31.05.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 111 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Kumanovo, nas. Dobrasane ul.Vanco Apostolovski.
Kukata e na 2 sprata so vkupna povrsina od 200 m2, dvorno mesto od 277 m2 i garaza od 21 m2.
Cena po dogovor.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач