Logo

Motor za satelitcka+antena komplet so lnb

Број на оглас: 3187601 | Објавен на: 19.02.2020, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Кабли - Мотори & позиционери

Вид на оглас: Се продава


Digitalen Motor za sat antena (DiseqC avtomatcki nema potreba od pozicioner) antena komplet so lnb 2500 den samo motor 2000 moze zamena za mob ili lap top 075520846. Toni moze i na viber ili sms

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач