Logo

mercedes 200 D

Број на оглас: 3188078 | Објавен на: 01.06.2020, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 1982

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 10 €

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat dvata mercedesi. dvata mercedesi se prva boja, ne se farbani.
ispravni vo top sostojba.
poveke informacii tel. 075 964 637

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxxxxxx

Потврден огласувач