Logo

jonizator-procistivac na vozduh

Број на оглас: 3189088 | Објавен на: 01.06.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam nov neraspakovan italijanski EMED PA600 procistuvac na vozduh

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач