Logo

Wv Passat 1.9Tdi

Број на оглас: 3189262 | Објавен на: 22.10.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Wv Passat 1.9Tdi 110 hp klimatronik ekstra sostojba..4 novi gumi smeneta cela prednica..novi zadni amortizeri..smeneto plocki diskovi..
076 486 608

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pere

Потврден огласувач