Logo

Renault Kangoo 1.2 benzin-plin 16v so klima

Број на оглас: 3189478 | Објавен на: 19.05.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.750 €
1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e karoseriiski zdrava napraven golem servis pred 7 iljadi km smeneti zadni amortizeri senzor za kocenici drzac na menjac termostat ima 4 novi gumi i se e ispravno na nea registrirana do 11 mesec

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач