Logo

ford courier 1.8 dizel

Број на оглас: 3189491 | Објавен на: 19.05.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Courier

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 800 €
830 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


napraven golem servis pred 5 iljadi km smeneto predni amortizeri letva cela prednica pozadi smenet cel trap i novi cauri 4 novi zimski gumi registrirana cela godina vo top sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач