Logo

Golf 1

Број на оглас: 3189523 | Објавен на: 12.07.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1982

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 550 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1 dizel vo solidna sostoja
Ne registriran

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач