Logo

WV touran 1.9tdi

Број на оглас: 3189559 | Објавен на: 02.08.2020, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €

3.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Тоуран 1,9тди 6 брзини 5 седишта рег.до 12,2020
направен комплетен сервис18000ден.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач