Logo

НОВА косилка марка GUDE * 450c

Број на оглас: 3189602 | Објавен на: 23.05.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODADENA !!!!!!!!!

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач