Logo

TOYOTA-RAV4 2.2.136ks.2007g

Број на оглас: 3189711 | Објавен на: 22.01.2020, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Rav4
Registriran 03.2020
Smeneto ulje filtri
Motor na Lance
3-Kluca
Ates Folii
Centralno

 BMW

Потврден огласувач