Logo

Dolce & Gabbana очила за сонце.

Број на оглас: 3189940 | Објавен на: 23.05.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат Dolce & Gabbana очила за сонце,купени пред 1год 250 евра.Одлично сочувани. Може замена,понудете.
Контакт: 070 535 500

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач