Logo

EPILATOR ZA OTSTRANUVANJE NA VLAKNA

Број на оглас: 3190833 | Објавен на: 01.04.2020, 07:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


MOZE ZAMENA ZA MOBILEN,,,,SAMSUNG A40...A8 EPILATOROT E OD POZNATA FRANCUSKA FIRMA ZA NEGA I UBAVINA 200000 BLICOJ NE E KORISTEN

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач