Logo

...BOSCH... MAF SENZOR NOV

Број на оглас: 3190839 | Објавен на: 12.07.2020, 06:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: ZAFIRA

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SENZOROT E NOV KUPEN PO GRESKA ODGOVARA ZA ZAFIRA ASTRA I DRUGI VOZILA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач