Logo

Samsung CLP-300

Број на оглас: 3191054 | Објавен на: 26.03.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Ласерски принтер во боја, со нови оригинал тонери/кертриџи.

Малку размачкува појавува линии (види фото).

Потребно е негово чистење.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач