Logo

GUMI 2 - 195/55/15 MALKU VOZENI

Број на оглас: 3191483 | Објавен на: 15.07.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


077 588 669 !!!
077 588 669 !!!
( 2 za 2000 den )
195/55/15 M+S Gumite se Samo 20% vozeni,,Odlicni se

INF Posle 09:00 na tel- - 077 588 669
SAMO NA OVOJ BROJ- 077 588 669

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 SANDRO

Потврден огласувач