Logo

PRODAVAM DIGITALNA MIKROBRANOVA PECKA MAX

Број на оглас: 3191751 | Објавен на: 17.06.2019, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DIGITALNA MIKROBRANOVA PECKA MAX VO PERFEKTNA SOSTOJBA KAKO NOVA.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 WWW

Потврден огласувач