1 / 1
Atraktivna parcela na bul. Makedonija
По Договор
08.04.2021 20:45

Делчево / Делчево

Квадратура:

2313 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela na bul. Makedonija, Delchevo.
Se naogja na atraktivna lokacija so pristapen asfalten pat, do tekstilnata fabrika MMS Progres (Arlen).
KP broj: 5798/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
070359004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам