Logo

Opel zafira 1.9 tdci

Број на оглас: 3191998 | Објавен на: 26.03.2020, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba i ima napraveno komplet servis

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач