Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI. FULL

Број на оглас: 3192296 | Објавен на: 18.07.2019, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


SEAT ALTEA 1.9 TDI so full oprema......registrirana uste cela godina...smeneto pred ena nedela site filtri i ulje, 4 zimski gumi gratis!!!
075-324-214

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 lazar