Logo

Audi bandas 17 - 5x112 NDRRIM ME 16 4x108

Број на оглас: 3192421 | Објавен на: 12.07.2019, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 138 €
139 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bandash per AUDI
16- 5x112
Ne gjendje shume te mire
Ndrrim me Bandash 16- 4x108 per citroen.

Bandasite se vo dobra sostojba original za Audi....16- 5x112
zamena so 16- 4x108 za citroen...

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 mendi

Потврден огласувач