Logo

TRAKTORSKI GUMI

Број на оглас: 3192424 | Објавен на: 28.06.2019, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se solidni,
ne lepeni,
za Imt 539, 533
Cena za dvete 5000 den

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Trajce

Потврден огласувач