Logo

Bandazi 18 ki 5x112 (inter action)

Број на оглас: 3192531 | Објавен на: 18.07.2019, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 18 ki 5x112 so gumi goodyear 245 45 r18 bandazite se kako novi marka (Inter Action) 070 337 701

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 audi A4

Потврден огласувач