Logo

Tenda za izlog

Број на оглас: 3192558 | Објавен на: 14.03.2019, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zastitna resetka za vlezna vrata so dimenzii 130 cm na 280 cm.
Cena po dogovor.
Tel 070/216-122

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Cele