1 / 3
Tubi.plasticna ambalaza od 20-30 lit
100 МКД
13.03.2022 07:09

Свети Николе / Свети Николе

Prodavam koristeni tubi od prehrambena industrija 20-30litri .lesno se mijat kolicina okolu 200 kom.za toptan 70 denari

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078443959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам