Logo

OCTAVIA 2.0 2014

Број на оглас: 3192807 | Објавен на: 04.12.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ne e uvezena i e vo top sostojba kompletno kupena i servisirana vo Porshe ,prva boja ,zelen karton ,vnatre e kako nova so povisoko sredno nivo na oprema ,so ambientalno svetlo nadvor i vnatre, hill holder ,start stop,komandi na volan ubavo tac radio so mnogu opcii itn...... kolata e mnogu cuvanva i pazena ,

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Dame

Потврден огласувач