Logo

Opel Astra GTC

Број на оглас: 3193120 | Објавен на: 16.08.2019, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra GTC 1.9 CDTI 120ks + Sport dugme.
-Godina na proizvotsvo 2005
-Registrirana na 15.01.2019god
-Napraven servis na 11.02.2019, filtri, ulje, rebrast, 2 zategaci, vodna pumpa ....
* bord computer,
* fabricki senzori,
* tempomat,
* el. stakla i retrovizori,
-Kolata e donesena od germanija ima realni kilometri 216.000 so servisna knishka germanska, gumi letni 2016god TOYO 225 45 R17.


  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Dime

Потврден огласувач