Logo

Avtomatski nov inkubatori za 100 jajca kojSam vrtit jajcata

Број на оглас: 3194068 | Објавен на: 13.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Avtomatski nov inkubatori za 100 jajca za site vrsti na peradi so garancia i upastvo

Продавам автоматски инкубатор со капацитет од 30 до 100 јајца цената е иста 140 евра.
инкубаторите се сосема нови.
Во инкубаторот можете да ги ставите сите видови птици патки пчелин пчелин пчела итн

со секој инкубатор ќе добиете инструкции за употреба и гаранција во писмена форма за 12 месеци

инкубаторите се пробани и супер-наредени.
потрошувачката на електрична енергија е 2 евра за целиот период на инкубација на кокошки, односно 21 ден.

Почувствувајте големо чувство во гледањето преку чашата на инкубаторот додека кокошките излегуваат од јајцата.
Вашиот е само да ги ставиш јајцата во инкубаторот, а потоа сето тоа функционира.
достава до домашна адреса со товарно пост и плаќање при преземање на инкубаторот
телефонски број за нарачки
077641230
оставете го нарачката
име на презиме улица град и телефонски број

 Thermodigital

Потврден огласувач