Logo

BMW 320D E46

Број на оглас: 3194386 | Објавен на: 22.03.2019, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano, servisiran pred 3000km.
Dodatna oprema: bandazi m 18ki so novi gumi, sport spirali i amortizeri novi pred 2000km, led diodni stopovi, xenon, alpine soundsystem.
Sportski praveno domakinski vozeno.
Sopstvenik na kolata 10 godini.

  Валандово

Прати Е-Маил

  Toshe

Потврден огласувач