Logo

SAMSUNG mikrobranova

Број на оглас: 3194572 | Објавен на: 17.06.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Nova nekoristena mikrobranova na dopir.cenata e 50% poevtina od prodavnica.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач