Logo

VOLVO FH 12 420

Број на оглас: 3194694 | Објавен на: 29.08.2019, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава камион VOLVO 2004 година со кипер систем,нови акумулатори,6 нови гуми,нови затегачи,нови каиши.
+41 76 663 76 96 Трајче на вибер или +41 77 977 88 39 Љупка на вибер после 20 часот

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Трајче

Потврден огласувач