Logo

VW Pasat dizel vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3194782 | Објавен на: 11.07.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 108 kw / 147 ks

Цена: 12.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 2.0 dizel Bluemotion so celosna oprema. 150 KS. Realni km. Kupen od Porsche i redovno servisiran. Registriran do 12 mesec.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач