Logo

se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

Број на оглас: 3195397 | Објавен на: 04.04.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2650 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanovo-sv.nikole odaleceno 200m.
povrsina 2650m2 , pogodno za vikendica,farma i drugi nameni.
broj za kontakt 075575403

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач