Logo

Golf 3 1.9td

Број на оглас: 3195539 | Објавен на: 24.06.2019, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


H I T N O Se prodava wolkswagen golf 3 1.9td vo ispra na sostojba, registriran do 05m 2019god. Odlicni Gumi, motor super, so sitni karoseriski zabeleski moze zamena.za pasat ili saran so moja doplata cena po dogovorza zamena druga cena

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач