Logo

Stan kompletno renoviran

Број на оглас: 3195585 | Објавен на: 15.07.2019, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 40 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Marshal Tito

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е комплетно реновиран пред 2 години, сменето ново буквално се(ламинат,глетовани ѕидови,нова инсталација,гипскартон на плафон,пвц дограма,нови врати...).
Се наоѓа во центарот зградата веднаш до поштата.
Вкупната површина е 40 квадрати
За повејќе информации на 078/278/492

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 -----

Потврден огласувач