Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 3195614 | Објавен на: 06.03.2019, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLF4 VO ODLICNA SOSOTOJBA SO NAPARAVEN CELOSEN SERVIS SO 4 NOVI GUMI MARKA KELI KLIMATRONIK REGISTIRAN DO MAJ 2019 SO ZELEN KARTON 6 BRZINI IVAN 070584831

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач