Logo

Winora urban & city bike

Број на оглас: 3195946 | Објавен на: 07.04.2020, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


28" гуми, Shimano опрема - 7 брзини
Погоден за лица над 180 см
Алуминиумска рамка, волан и бандаши

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач