Logo

Euro Kuka Golf 4 - Евро кука Голф IV приколка kolicka

Број на оглас: 3195957 | Објавен на: 17.05.2019, 06:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Euro Kuka za Golf 4 Variant (odgovara za Golf 4, karavan, VW Toledo, Skoda Octavia, VW Bora itn) komplet, bez montaza.

Dokolku ste zainteresirani, zvonete na: 076403339 / 076612999 / 076250494

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач