Logo

HRASTOVA MASIVNA MASA I 6 STOLICI

Број на оглас: 3196243 | Објавен на: 01.08.2020, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HRASTOVA MASA SO 6 STOLICI dimenzii na masa 120 sm zatvorena pustena 200 sm
Sirina 85 sm

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач