Logo

Bodi kompjuter Bsi Alfa 147 1.9 Jtd 16v 140ks body kompjuter

Број на оглас: 3196421 | Објавен на: 16.05.2019, 03:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 147

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


078 203 858

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Edi

Потврден огласувач