Logo

вила Младост

Број на оглас: 3197060 | Објавен на: 02.08.2020, 00:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 380 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2012

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: езеро Младост

Цена: 100.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава.Куќата е со големина од околу 400м2 внатрешно и дворно место од околу 400м2.Може замена.Целокупна документација и куќата е заведена како вила Младост во новата населба на езеро Младост над Хотел Романтик

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 L

Потврден огласувач